НТА > НОВИНИ > Війна > Тільки не в дерев’яній будівлі. Данілов анонсував вихід рекомендацій при ядерній атаці

Тільки не в дерев’яній будівлі. Данілов анонсував вихід рекомендацій при ядерній атаці

681

Оскільки Україна має божевільного сусіда, тому потрібно готуватися до будь-яких варіантів, – секретар РНБО Олексій Данілов анонсував випуск рекомендацій дій для населення при ядерній атаці, які підготував апарат Ради.

Про це він повідомив в ефірі “Говорить Великий Львів” на NTA.

За його словами рекомендації вже підготували і вони найближчим часом з’являться в офіційному просторі.

“Єдине, що хочу наголосити: використання тактичної ядерної зброї – це не Хіросіма і не Нагасакі. Це інша ситуація. Це знаряддя, яке може покривати 10 квадратних кілометрів, 20 квадратних кілометрів. Усе залежить від того божевілля, до якого може дійти наш сусід”, – сказав Данілов.

Також він ще раз наголосив на основному правилі, якого має дотримуватися населення при ядерній атаці, і на якому вже не раз акцентували фахівці, – це перебування в укритті чи бодай у підвалі. Водночас зазначив, що взагалі не бажано в цей момент перебувати в дерев’яних спорудах.

На переконання Данілова, чи вдасться Росія до ядерної зброї залежить тільки від думок, які є в голові у Путіна. Водночас Данілов не сумнівається, що якщо бодай одна тактична ядерна боєголовка буде задіяна проти України, то відповідь світу буде миттєвою і радикальною.

Нагадаємо, біохімік, кандидат хімічних наук Гліб Репіч розповів про чіткий алгоритм дій, дотримання якого може допомогти вижити, якщо станеться ядерна атака.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі