НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ми не збожеволіли. Путін заявив про зростання загрози ядерної війни

Ми не збожеволіли. Путін заявив про зростання загрози ядерної війни

371

Президент країни-терористки Володимир Путін заявив, що “в Росії не з’їхали з глузду” й усвідомлюють, що таке ядерна зброя. Переконує, що готові до її використання лише з метою захисту, адже “ядерна загроза у світі наростає”.

Про це Путін заявив членам російської Ради з прав людини, – пише “РИА Новости“.

“Щодо загрози ядерної війни. Така загроза наростає, чого гріх таїти. З приводу того, що Росія за жодних обставин не застосує першою: але якщо не застосує першою за жодних обставин, то значить і другою теж не застосує, бо можливості застосування ядерної зброї у разі завдання ядерного удару по нашій території дуже обмежені”, – сказав він.

За словами Путіна, що Росія розглядає ядерну зброю як засіб захисту, її стратегія побудована навколо зустрічного удару у відповідь. Тобто якщо по РФ завдадуть удару, вона нанесе удар у відповідь.

Також він стверджує, що Росія готова захищати не лише себе, а й своїх союзників. Побідкався, що США розмістили тактичну ядерну зброю в європейських країнах, проводять тренування щодо її використання. Натомість Росія так поки що не робить.

“Ми з глузду не з’їхали, ми усвідомлюємо, що таке ядерна зброя. Ядерні сили у нас у більш просунутому стані, ніж у будь-якої іншої країни світу. Але ми не збираємося розмахувати ядерною зброєю, як бритвою по всьому світу.”, – сказав Путін.

Зазначимо, що ряд експертів говорили, що після ударів безпілотників по аеродромах у Росії, Путін може знову згадати про тему ядерної зброї. На відео виступу диктатора видно, що від був помітно знервованим.

 

Водночас ще раніше чимало аналітиків стверджували, що Росія навряд чи вдасться до ядерної зброї, адже Захід чітко пояснив Путіну, якою буде реакція на такі дії.

«Путін не є самогубцем і він не піде на застосування ядерної зброї. Я контактую із багатьма представниками розвідок світу, навіть за оперативними каналами в Індії та Китаї впевнені: використання ядерної зброї стане кінцем путінського режиму», –  наголосив генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж в ефірі “Народного Толк-Шоу” на NTA.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі