НТА > НОВИНИ > Новини політики > «Миротворець» зі Львова Резніков став міністром оборони України

«Миротворець» зі Львова Резніков став міністром оборони України

840

Верховна Рада України затвердила на посаді міністра оборони Олексія Резнікова. Раніше він працював очільником міністерства з реінтеграції тимчасово окупованих територій.

На початку сесії президент Володимир Зеленський, який присутній в парламенті, вніс цю кандидатуру. Відповідне рішення підтримали 273 народні депутати.

На час хвороби Леоніда Кравчука Олексій Резніков тимчасово очолював українську делегацію у Тристоронній контактній групі в Мінську.

55-річний політик і юрист народився та виріс у Львові, ще 1991-го році став співзасновником брокерської компанії «Галицькі цінні папери» та доволі успішно у відносно молодому віці розгорнув адвокатську діяльністю. Уже давненько отримав прізвисько «Миротворець» через те, що більшість конфліктних ситуацій приводив до мирного врегулювання.

Потім переїхав до Києва, пішов у політику. Розпочав 2008-2014-го років депутатом Київської міської ради від Блоку Миколи Катеринчука.

А 4-го березня 2020-го року після так званого перезавантаження уряду отримав посаду віце-прем’єр-міністра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Виправдовуючи прізвисько, Олексій Резніков часто намагався згладжувати гострі кути та робити заяви, які влаштували би всі сторони конфлікту. Політичні експерти стверджували, що в питаннях війни на Донбасі він відігравав таку собі роль громовідводу, дуже розмито коментуючи непопулярні моменти.

Однак у волонтерських середовищах, яке в деяких питаннях не могло знайти спільної мови з колишнім міністром оборони Андрієм Тараном, сприймають призначення Олексія Резнікова швидше позитивно, ніж навпаки. Новий очільник оборонного відомства, за словами тих, хто мав із ним справи, більш гнучко та дипломатично підходить до вирішення проблем. Тож із ним легше домовитися.

Нагадаємо, що зараз в українській політиці тривають владні рокіровки, ініційовані партією «Слуга народу».

У понеділок, 1-го листопада, віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков подав заяву про звільнення за власним бажанням. Вчора, крім нього, парламент відправив у відставку ще чотирьох міністрів.

У серпні Олексій Резніков на зустрічі в США з керівником американської аналітичної організації Jamestown Foundation Гленом Ховардом заявив, що Україні потрібно посилити протиповітряну оборону, тому вона може розмістити в себе війська США.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі