НТА > НОВИНИ > Новини світу > “Миру та всілякого добра”. Папа Римський привітав християн з Різдвом

“Миру та всілякого добра”. Папа Римський привітав християн з Різдвом

128

Папа Римський Франциск привітав християн східного обряду, які святкують Різдво за юліанським календарем – 7 січня.

Про це передає Vatican News.

Так, 6 січня після проказування молитви «Ангел Господній» в урочистість Богоявлення Папа Франциск звернувся до тих християн, які готуються святкувати Різдво 7 січня.

«Дорогі брати й сестри, сьогодні думка лине до братів і сестер зі Східних Церков, як католицьких, так і православних, які завтра святкують Різдво Господнє. Зі щирими почуттями складаю їм найкращі побажання миру та всілякого добра. Нехай же Христос, народжений від Діви Марії, просвітить ваші родини та спільноти. Браття і сестри, щиро вас вітаю!», – сказав Папа.

Нагадаємо, що у день Різдва за григоріанським календарем (25 січня) Папа Римський Франциск із лоджії ватиканської базиліки Святого Петра виголосив щорічне послання, в якому згадав про Україну.

«Царю людства, допоможи політичній владі примирити суспільства, спустошені напруженням та протиріччями… Стань світлом і підтримкою для тих, які вірять і діють, прямуючи також і проти течії, на користь зустрічі та діалогу, і не дозволь, аби в Україні поширювалися метастази злоякісного конфлікту», – сказав понтивік.

До слова, Папа  Франциск у своїй першій проповіді в 2022 році закликав вірян зупинити насильство та зробити все для того, щоб захистити жінок.

Візит Папи Римського до України

Ще навесні 2021 року Україна надіслала до Ватикану офіційне запрошення понтифіку. Проте активні розмови про ймовірний приїзд Папи Франциска до України у 2022 році ведуть кілька місяців. Першим про таку можливість, ще у вересні, заявив архієпископ і митрополит Львівської римо-католицької церкви Мєчислав Мокшицький.

Коментуючи для NTA заяву Мокшицького, отець Юстин Бойко припустив, що під час свого візиту до України Папа Римський, ймовірно, захоче відвідати Донбас.

При цьому, посол України у Ватикані Андрій Юраш нещодавно заявив, що Росія робить усе, щоб візит Папи Римського Франциска до України не відбувся.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі