НТА > НОВИНИ > Суспільство > Митрополиту Павлу вручили підозру від СБУ

Митрополиту Павлу вручили підозру від СБУ

За словами Павла Лебедя, працівники Служби безпеки України йому сказала, що він «проклинав президента»

316

Колишньому наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу Лебедю вручили підозру. За його словами, в його домі нібито проводитимуть обшуки.

Про це повідомив «РБК-Україна» з посиланням на заяву митрополита та на джерела в СБУ.

За їхніми даними, Павла підозрюють в злочинах, передбачених статтями «Виправдання агресії Росії» та «Розпалювання межрелігійної ворожнечі» Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання за однією зі статтей – позбавлення волі на термін до трьох років, за – іншою позбавлення волі на термін до п’яти років.

Сам Павло заявив у відеозверненні, що СБУ йому сказала, що він «проклинав президента».

У січні щодо намісника Києво-Печерської Лаври Павла відкрили досудове розслідування за його висловлювання на різдвяному богослужінні.

До 29-го березня керівництво Свято-Успенського монастиря і Української православної церкви московського патріархату мали залишити територію Лаври через розірвання договору оренди. Владика Павло заявив, що має намір «до останнього відстоювати свої права» та не звільняти територію Лаври.

Нагадаємо, що вчора комісія міністерства культури й інформаційної політики, яка відповідає за прийом-передачу, державного майна Києво-Печерської лаври знову не змогла потрапити на територію заповідника, щоби провести перевірку. Як і напередодні, вхід заблокували представники московського патріархату та їхні прибічники.

Представники московського патріархату продовжують «боротьбу» за перебування у Києво-Печерській лаврі. Воюють як із комісією міністерства культури, так із журналістами – усіма підручними засобами. У п’ятницю, 31-го березня, один із попів вирішив «окропити» представників медіа водою.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"