НТА > НОВИНИ > Економіка > МЗС Білорусі назвав умови повернення до режиму вільної торгівлі з Україною

МЗС Білорусі назвав умови повернення до режиму вільної торгівлі з Україною

448
МЗС Білорусі назвав умови повернення до режиму вільної торгівлі з Україною

Уряд Білорусі ввів режим індивідуального ліцензування на імпорт українських товарів. У Міністерстві закордонних справ країни назвали умови скасування ліцензування.

Про це повідомляє пресслужба МЗС Білорусі.

Перший заступник Міністра закордонних справ Олександр Гур’янов зазначив, що ліцензування на українські товари буде знято за умови, що Україна перегляне ті заходи, які були прийняті щодо продукції Білорусі.

“Ми готові повністю скасувати всі наші рішення, ми готові повернути в повному обсязі режим вільної торгівлі, але тільки тоді, коли Україна перегляне ті заходи, які були прийняті щодо продукції білоруської сторони, які де-факто були спрямовані, щоб просто обмежити конкуренцію з боку білоруських виробників”, – заявив Гур’янов.

Нагадаємо, Білорусь запровадила режим індивідуального ліцензування на імпорт низки українських товарів, зокрема: кондитерські вироби, шоколад, соки, пиво, плити ДСП і ДВП, шпалери, туалетний папір і упакування, цеглу, керамічну плитку, скляні ампули, сільгосптехніку для сіяння, пральні машини та меблі.

Крім того, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні в п’ятницю, 28-го травня, схвалив заборону білоруським літакам використовувати повітряний простір України. Заборона набуває чинності з 00:00 29-го травня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі