НТА > НОВИНИ > Новини світу > МЗС України ініціює санкції проти румунської сенаторки, яка пропонує анексувати частину України

МЗС України ініціює санкції проти румунської сенаторки, яка пропонує анексувати частину України

316

Міністерство закордонних справ України ініціює санкції проти проросійської сенаторки з Румунії Діани Шошоаке, яка запропонувала анексувати частину територій України.

Про це повідомив речник МЗС Олег Ніколенко в Facebook.

Як відомо, Шошоаке подала законопроєкт, який пропонує скасувати договір про добросусідство і співробітництво Румунії та України. Сенаторка закликає «приєднати історичні території». Йдеться про Північну Буковину, Герцу, Буджак (Кагул, Болград, Ізмаїл), історичний Марамуреш та острів Зміїний.

За словами Ніколенка, таким кроком маргінальна політикиня намагається “відновити культурну ідентичність румунського населення”.

“Класичний приклад із методички російського реваншизму. Ми рішуче засуджуємо спробу поставити під сумнів територіальну цілісність України, підважити дух добросусідства між Україною та Румунією”, – зазначив він.

Ніколенко наголосив, що МЗС України ініціює накладення санкцій на Діану Шошоаке як особу, яка створює загрозу національній безпеці.

Нагадаємо, що у Чернівецькій області шляховики розпочали встановлювати перший міст між нашою країною та сусідньою Румунією, який Україні передала Норвегія.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"