НТА > НОВИНИ > Новини політики > МЗС України вперше оголосило відкритий конкурс на посади послів

МЗС України вперше оголосило відкритий конкурс на посади послів

590

Міністерство закордонних справ оголосило про відкритий конкурс для відбору кандидатів на посаду послів у різних країнах. Кожен охочий може подати заявку на сайті МЗС.

Про такий нестандартний пошук послів розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Пояснив рішення проблемою кадрового голоду.

«МЗС постійно шукає нових сильних кандидатів всередині дипломатичної служби та зовні на відповідальні посади. Особливо складно з пошуком кандидатів на посади Послів. Шукаю їх в дипломатичній системі. Шукаю в бізнес-середовищі. Шукаю серед науковців. Але зростають і темпи нашої дипломатичної експансії, зокрема в Африці. Тому понад два десятки країн досі без Послів. Єдиний спосіб пришвидшити ці процеси — приймати нестандартні рішення», – написав він у фейсбуці.

Таким рішенням називає «безпрецедентний крок», коли створюється відкритий механізм пошуку кандидатів. Кожен, у кому побачать потенціал, проходитиме ретельну безпекову, репутаційну, комунікаційну та інші перевірки.

Кулеба звернув увагу, що особливий фокус зараз на країнах Африки, відтак подача заявок на роботу саме в цих країнах автоматично підвищує шанси. Крім того, за умови рівних професійних показників, надаватимуть перевагу жінкам, бо «дипломатія була багато десятиріч несправедлива щодо кар’єрного зростання жінок».

Зараз відкритими є вакансії на послів у 21 країну Європи, Латинської Америки, Африки, Близького Сходу, Південного Кавказу та Південно-Східної Азії.

Зголошуватися можна на сайті МЗС на спеціально створеній сторінці у розділі «Вакансії».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"