НТА > НОВИНИ > Новини політики > МЗС України підготував і передав РНБО пакет санкцій проти Білорусі

МЗС України підготував і передав РНБО пакет санкцій проти Білорусі

295
МЗС України підготував і передав РНБО пакет санкцій проти Білорусі

МЗС України підготувало пакет санкцій проти білоруського режиму Олександра Лукашенка. Список вже передали в Раду національної безпеки й оборони України.

Про це в етері “Україна 24” розповів заступник голови МЗС Євген Єнін.

“Уряд України солідаризувався з позицією своїх міжнародних партнерів, насамперед Європейського союзу. Міністерство закордонних справ підготувало відповідний санкційний пакет, який передано до розгляду РНБО. Ми сподіваємося, що найближчим часом цей пакет буде розглянуто і наслідком цих рішень стане указ президента”, – заявив він.

За словами Єніна, насамперед санкції стосуватимуться тих представників білоруського режиму, які брали участь у фальсифікації президентських виборів або були залучені до репресій мирних громадян.

“Своїм останнім кроком про закриття авіаційного простору над Білоруссю, а також заборону транзиту літаків білоруських авіакомпаній, українська сторона показала, що вважає ненормальною ту практику білоруської влади, яка була застосована до пасажирського літака”, – наголосив дипломат.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на позачерговому засіданні в п’ятницю, 28-го травня, схвалив заборону білоруським літакам використовувати повітряний простір України. Заборона набуває чинності з 00:00 29-го травня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"