НТА > НОВИНИ > Новини світу > МЗС вимагає від Німеччини спростування слів Шенбаха про «втрачений для України Крим»

МЗС вимагає від Німеччини спростування слів Шенбаха про «втрачений для України Крим»

МЗС України вимагає пояснень і публічного спростування з боку німецького уряду заяви глави ВМС Німеччини Кай-Ахіма Шенбаха

180

МЗС України вимагає пояснень і публічного спростування з боку німецького уряду заяви глави ВМС Німеччини Кай-Ахіма Шенбаха про “втрачений Крим, який ніколи не повернеться”.

Про це повідомив спікер МЗС Олег Ніколенко.

У міністерстві вважають таке висловлювання неприйнятним.

«Крим неодмінно повернеться завдяки наполегливим зусиллям України та її партнерів, які виявлятимуть рішучість в протидії державі-агресору. У зв’язку з цим потребує роз’яснення з боку німецького уряду, як слова командувача ВМС корелюються з послідовною підтримкою Німеччиною Кримської платформи», – йдеться в заяві.

У відомстві також здивовані почути сентименти Шенбаха про необхідність відновлення діалогу з Росією в той час, як кількість жертв російської агресії вже перевищила 14 тисяч, а понад стотисячна армія Росії вишикувалася вздовж українського державного кордону, на Донбасі продовжують гинути люди від російських куль, а Крим перетворився на ґетто прав людини та авіаносець, що становить загрозу усьому Чорноморському регіоні.

«На території самої Німеччини російські спецслужби знищують політичних опонентів, проводять дезінформаційні кампанії та намагаються втручатися у внутрішні справи. Навіть намагання зрозуміти Путіна з боку командувача ВМС Німеччини повинно мати свої моральні, політичні та безпекові межі. У цьому випадку ці межі грубо порушені», – додали в МЗС.

Нагадаємо, що німецький уряд відмовляється надавати Естонії дозвіл на експорт німецької зброї до України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі