НТА > НОВИНИ > Новини світу > На 23-й день оголошеного голодування Саакашвілі зробили переливання крові

На 23-й день оголошеного голодування Саакашвілі зробили переливання крові

169

Керівник виконавчого комітету Нацради реформ України та експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі вже 23 голодує в грузинській в’язниці.

Нещодавно політику зробили переливання крові. Зараз він почувається набагато краще.

Про це заявив особистий лікар політика Ніколоз Кіпшидзе, пише УНІАН.

Особистий лікар політика Ніколоз Кіпшидзе повідомив, що стан Міхеїла Саакашвілі покращився.

“Коли я прийшов сюди, знав, що один з параметрів був досить поганим, тому зробив переливання… сьогодні криза вже пройдена. Стан кращий, ніж був”, — наголосив Кіпшидзе.

Варто зазначити, що Саакашвілі має українське громадянство. 1 жовтня його затримали в Грузії. Політик прибув у день місцевих виборів, адже «не зміг спостерігати за тим, як вирішується доля Грузії».

Після затримання Міхеіла помістили в пенітенціарну установу. Згодом він оголосив голодування та назвав себе політичим в’язнем.

У Грузії Саакашвілі не був упродовж восьми років. Влада країни оголосила його в розшук та заочно засудила до шести років ув’язнення. Йому інкримінують організацію нападу на ексдепутата Валерія Гелашвілі. Також політик фігурує і в інших кримінальних провадженнях, серед яких незаконний перетин кордону.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що над питанням повернення Саакашвілі працюють усі профільні інститути.

Нагадаємо, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі, який перебуває у грузинській в’язниці, погодився на госпіталізацію на тлі погіршення стану здоров’я. Саакашвілі згоден на те, щоб його госпіталізували, проте відмовляється припинити голодування.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі