НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > На безкоштовний концерт «Океану Ельзи» у Львові впускатимуть вакцинованих або з негативним тестом

На безкоштовний концерт «Океану Ельзи» у Львові впускатимуть вакцинованих або з негативним тестом

1878

«Океан Ельзи» опублікував умови, за яких можна буде потрапити на безкоштовний концерт гурту, який завтра, 18 вересня відбудеться у Львові на честь 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка. Це вакцинація бодай однією дозою чи негативний тест на «ковід», зроблений за 72 години до події.

«Доступ на площу буде дозволено лише за наявності одного з таких документів:

– сертифікат про вакцинацію від COVID-19 (електронний у додатку ДІЯ або друкований від сімейного лікаря)

– негативний тест на COVID19, зроблений за 72 години до події:

або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2,

або ПЛР-тест

– довідка про отримання 1-ї дози вакцини від COVID-19», – наведено перелік вимог для охочих потрапити на концерт на сторінці «Океану Ельзи» у фейсбуці.

Також, щоб уникнути тисняви на входах, закликали приходити заздалегідь. Зокрема, контрольно-пропускні пункти, що розміщені на прилеглих вулицях, працюватимуть з 18:00.

Також зробити щеплення можна буде у мобільних точках вакцинації, які планують розмістити біля місця проведення концерту.

Нагадаємо, концерт запланований на 18 вересня на площі перед ЛНУ ім. Івана Франка. Початок о 20:00. Його вирішили присвятити 360-літтю університету та Івану Вакарчукові, який багато років був тут ректором.

 

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі