НТА > НОВИНИ > Новини світу > На бразильському карнавалі в Ріо скасували вуличні паради та вечірки

На бразильському карнавалі в Ріо скасували вуличні паради та вечірки

Цього року відбудеться лише традиційний парад шкіл самби у Ріо-де-Жанейро

108

Вуличні паради та вечірки в межах карнавалу в бразильському Ріо-де-Жанейро скасували через зростання захворюваності на коронавірус і штам «Омікрон».

Про це повідомив Reuters. Мер Ріо-де-Жанейро Едуарду Паеш оголосив після зустрічі з представниками органів охорони здоров’я, що місто скасовує вуличні заходи карнавалу.

«Вуличний карнавал через його демократичність унеможливлює будь-яку перевірку», – сказав Паеш.

Як зазначили в інформаційній агенції, інші столиці бразильських штатів теж скасовують свої карнавальні паради цього року.

При цьому парад шкіл самби у Ріо, на відміну від минулого року, цьогоріч відбудеться. Однак із дотриманням певних обмежень, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Цей парад громадськість зазвичай дивиться з трибун міського самбадрому Маркіза де Сапукаї.

У Бразилії знову зростає кількість випадків коронавірусу. Міністерство охорони здоров’я країни повідомило про 18 759 нових випадків захворювання на коронавірус за добу та 175 смертей від COVID-19 станом на 4-те січня. У Бразилії підтвердили близько 170 випадків захворювання на штам «Омікрон» порівняно з 32-ма два тижні тому.

Карнавал у Ріо-де-Жанейро проводять щорічно. Він складається з двох частин: народний карнавал, що стихійно відбувається на вулицях та площах міста; офіційний – змагання бразильських шкіл самби. Карнавал триває п’ять днів і закінчується за 40 днів до Великодня. Щороку на карнавал прибуває понад мільйон туристів з різних країн світу.

Нагадаємо, що в Бразилії, яка є найбільшим експортером кави у світі, внаслідок посухи зменшилися врожаї цього продукту. Як наслідок, минулого року попит на каву перевищив обсяги пропозицій, що спричинило її подорожчання.

На початку грудня 40 верблюдів відсторонили від участі у традиційному в Саудівській Аравії конкурсу краси через те, що їхні власники робили тваринам пластичні операції та вколювали ботокс. Його використовували, щоби зробити верблюдів красивішими.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі