НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Буковині 82-річний дідусь перерахував ЗСУ всі свої заощадження

На Буковині 82-річний дідусь перерахував ЗСУ всі свої заощадження

Шевчук Микола Григорович, мешканець міста Новодністровськ, перерахував на підтримку української армії всі свої заощадження, які збирав упродовж життя

441

У Чернівецькій області 82-річний мешканець Новодністровська Микола Шевчук перерахував на підтримку Збройних сил України 10 тисяч доларів та 100 тисяч гривень особистих заощаджень. Зазначимо, що це були всі заощадження чоловіка, які він збирав упродовж свого життя.

Про це повідомила Новодністровський міський голова Наталія Цимбалюк у  фейсбуці.

«Що таке війна, наше старше покоління знає набагато краще, ніж ми…тому що в їхньому житті це друга кривава війна. Шевчук Микола Григорович, мешканець міста Новодністровськ, завжди небайдужий до долі країни та долі нашої громади. Він перерахував на підтримку української армії 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів США», – йдеться у повідомленні Цимбалюк.

У коментарі «Укрінформу» керівник Новодністровська розповіла, що це були всі заощадження, які чоловік збирав упродовж свого життя. А народився  він у жовтні 1939 року.

«Після початку активних бойових дій дідусь вирішив, що треба підтримати українських військових, які борються зараз із російським ворогом. Тому перерахував гроші на потреби армії. На підтвердження свого вчинку чоловік приніс до міської ради відповідні квитанції проведених перерахунків», – повідомила Наталія Цимбалюк.

Нагадаємо, що 80% українців готові захищати Батьківщину зі зброєю у руках, а 98% вірять у ЗСУ.

Зазначимо, що до Командування Повітряних Сил з України, із ближнього зарубіжжя, країн американського континенту та Африки, Австралії та Японії телефонують щодня сотні людей та питають як негайно стати у стрій, спростивши усі бюрократичні процедури.

Нагадаємо, що станом на п’ятий день відбиття російської агресії на Батьківщину повернулися майже 80 тисяч українців, з яких більшість – чоловіки.

Також радник голови Офісу Президента Олексій Арестович сьогодні, 2 березня, повідомив, що Україна переходить в контрнаступ на окремому напрямку, зокрема у Горлівці та в Харкові. За офіційними повідомленнями, росіяни кидають в бій навіть курсантів військових училищ, яких не чіпають до останнього моменту. Арестович упевнений, що «це означає, що «могутня» російська армія вже не може впоратися з Україною, українським народом».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі