НТА > НОВИНИ > Новини світу > На честь Зеленського назвали знайдену в Африці морську лілію

На честь Зеленського назвали знайдену в Африці морську лілію

Ausichicrinites zelenskyyi – найдавніший приклад регенерації, задокументований у викопної морської лілії

509

Польські палеонтологи назвали морську лілію віком 150 мільйонів років на честь президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомив Newsweek. Повне імʼя тварини – Ausichicrinites zelenskyyi.

Її розмір – близько 5 сантиметрів у діаметрі. Істота жила 150 мільйонів років тому, вона мала 10 довгих лап і гострі кігті, схожі на щупальці, якими хапалася за морське дно.

«Названо на честь Володимира Зеленського, шостого та нинішнього президента України, за мужність і відвагу, виявлені в захисті вільної України», – зазначили науковці.

За словами професора Маріуша Саламона зі Сілезького університету в Катовіцах, Ausichicrinites zelenskyyi – найдавніший приклад регенерації, задокументований у викопної морської лілії.

Нагадаємо, що у вчорашньому відеозверненні Володимир Зеленський заявив, що Україна має істотний потенціал для просування на фронті та заподіяння російським загарбникам відчутних втрат.

Раніше президент України спростував російський фейк про те, що він у реанімації. Він записав відеоозвернення, у якому розповів, що почувається добре та перебуває у своєму кабінеті на робочому місці.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі