НТА > НОВИНИ > На церемонії Оскар хвилиною мовчання вшанували загиблих в Україні людей

На церемонії Оскар хвилиною мовчання вшанували загиблих в Україні людей

“Ми б хотіли хвилиною мовчання показати нашу підтримку народу України, який зараз переживає конфлікт вторгнення та несправедливість у своїх власних кордонах”

459

Кіноакторку Мілу Куніс з чоловіком запросили на цьогорічну премію. Там Міла представляла номінантку на найкращу пісню Ребу Макінтайр. Зі сцени Оскара акторці українського походження дали слово. 

“Нещодавні глобальні події змусили багатьох із нас почуватися спустошеними. Проте, коли ви бачите силу та гідність тих, хто зіткнувся з таким спустошенням, неможливо не захоплюватися їхньою стійкістю”, – сказала Міла Куніс, маючи на увазі Україну та її народ.

Хвилина мовчання за жертвами російсько-української війни пролунала на середині церемонії Оскар-2022. У такий спосіб представники Американської кіноакадемії хотіли підтримати Україну та її народ.

У своєму зверненні на чорному тлі екрану вони написали, що зараз в Україні мільйони сімей потребують їжі, крові та медикаментів. Вони закликали підтримати країну будь-яким чином.

“Ми б хотіли хвилиною мовчання показати нашу підтримку народу України, який зараз переживає конфлікт вторгнення та несправедливість у своїх власних кордонах. Хоча кіно для нас є важливою можливістю висловити нашу людяність під час конфлікту, реальність така, що мільйони сімей в Україні потребують їжі, медичної допомоги, чистої води та екстрених служб. Ресурсів обмаль, і ми разом, як глобальна спільнота, можемо зробити більше. Ми просимо допомогти Україні у будь-який спосіб. Стоїмо поряд з Україною”, – йдеться у зверненні.

Про Росію не згадали та не засудили її агресивні дії.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі