

У селищі Гребінки Київської області на цукровому заводі пролунав вибух, в результаті якого постраждало п’ятеро людей.
Про це повідомили в МВС.
“Сьогодні, 5 вересня, близько 16 години стався паровий вибух на цукровому заводі в селищі Гребінки. Про це до Білоцерківського районного управління поліції повідомив фельдшер швидкої допомоги” , – йдеться у повідомленні.
На місце прибула слідчо-оперативної група Білоцерківського РУП. За попередньою інформацією, причиною вибуху стала несправність одного з котлів.
В результаті інциденту п’ятеро людей отримали поранення, двох з них госпіталізували до лікарні у Києві, інших до Білоцерківської міської лікарні №2.
Стан здоров’я потерпілих наразі невідомий.
Нагадаємо, 21 серпня у Хусті, що на Закарпатті, на заправці “БРСМ-нафта” вибухнула газоповітряна суміш, двоє людей отримали травми і були госпіталізовані.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі