НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > На Донбасі окупанти вчаться форсувати водойми – українська розвідка

На Донбасі окупанти вчаться форсувати водойми – українська розвідка

125

Командування збройних сил РФ продовжує нарощувати бойові спроможності російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомило Головне управління розвідки міністерства оборони України на своїй Facebook-сторінці. Українські розвідники визначили, що  в окремих підрозділах з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів проведено:

– збори з корегувальниками артилерійського вогню;

– навчання з розгортанням понтонної переправи та форсуванням водної перешкоди в ході наступальних дій;

– навчання з бойовою стрільбою артилерійських розрахунків за наступальною тематикою.

«Спостерігається активізація підготовки до проведення диверсійно-розвідувальних заходів. На передових позиціях окупантів збільшилася присутність особового складу розвідувальних підрозділів та снайперських пар, які нещодавно пройшли спеціальну підготовку в навчальних центрах на території Ростовської області РФ», – йдеться в повідомленні Головного управління розвідки міністерства оборони України

Нагадаємо, що бойовики, регулярно порушуючи перемир’я, нещодавно обстріляли українських військових з ракетних комплексів.

Тиждень тому контррозвідники Служби безпеки України затримали на Кіровоградщині громадянина України, який входив до складу організованого злочинного угруповання на території РФ. Його завербувала російська військова розвідка.

Вчора в харківській лікарні помер 29-річний військовослужбовець Олександр Горбенко, який отримав опіки під час обстрілу в зоні ООС. До лікарні його терміново доставили на вертольоті. На жаль, його не вдалося врятувати.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі