НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Донеччині через обстріли окупантів стався витік аміаку

На Донеччині через обстріли окупантів стався витік аміаку

Радіус можливого ураження хмарою аміаку становить близько 4 км

339

У Бахмутському районі Донеччини стався витік аміаку. Внаслідок бойових дій пошкоджено герметичність гілки аміакопроводу «Тольятті – Одеса».

Про це повідомив очільник Донецької ОВА Павло Кириленко.

“Ця гілка не використовується з 2014 року, засувки закриті, але аміак з неї зараз витікає самоплином. Хмара аміаку рухається над ґрунтом від села Травневе у бік Бахмута”, – зазначив Кириленко.

За його словами, у зону ураження можуть потрапити Бахмут, Гладосове, Дача, Миколаївка Друга, Одрадівка і Опитне. Кириленко додав, що місцева влада вже оповістила населення про необхідні заходи безпеки. Рятувальники готові ліквідовувати наслідки аварії. Інформації про постраждалих та загиблих наразі немає.

Згодом голова ОВА повідомив, що загрози для Бахмута немає. Рятувальники провели обстеження – на відтинку трубопроводу 7,5 км перебуває орієнтовно 250 тонн аміаку. Витік – незначний. Радіус можливого ураження хмарою аміаку становить близько 4 км.

У зоні ураження – Кодема, Гладосове, Семигір’я, Дача, Миколаївка Друга і Доломітне. До ліквідації наслідків аварії залучено 45 фахівців та 9 автоцистерн”, – додав він.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі