НТА > НОВИНИ > Війна > На Донеччині росіяни також зрівнюватимуть міста із землею, – розвідка

На Донеччині росіяни також зрівнюватимуть міста із землею, – розвідка

254

На Донеччині росіяни, радше за все, дотримуватимуться такої ж тактики, що й у Луганській області, – зрівнюватимуть із землею все на своєму шляху.

Такий висновок зробили у британській розвідці, яка опублікувала свіжий звіт.

“Битва за Донбас характеризувалася повільними темпами наступу та масованим використанням Росією артилерії, під час якої міста зрівнялися із землею. Бої на Донеччині майже напевно продовжуватимуться в такому ж ключі”, – йдеться в повідомленні.

Також констатують, що після захоплення Лисичанська Росія розширила свій контроль практично на всю територію Луганської області. Це дозволяє заявляти їй про суттєвий прогрес у досягненні політичної “мети” – “звільнення” Донбасу”.

У британській розвідці звернули увагу й на те, що, на відміну від попередніх фаз війни, Росія, видається, досягла досить ефективної координації між принаймні двома угрупованнями військ: Центральним угрупуванням, ймовірно, під командуванням генерал-полковника Олександра Лапіна, та Південним угрупуванням, ймовірно, під командуванням нещодавно призначеного генерала Сергія Суровікіна.

За даними розвідки, українські сили, ймовірно, відійшли з Лисичанська  у хорошому стані. Оскільки райони Сєвєродонецьк-Лисичанськ були виступом, росіяни могли атакувати з трьох сторін. Тепер, імовірно, українські сили зможуть відступити до зручнішої для оборони прямішої лінії фронту.

Зазначимо, що Росія вже розпочала масовані обстріли у Донецькій області. Так, 3 липня обстріляли Слов’янськ і Краматорськ. У Слов’янську загинуло шестеро осіб, серед яких 10-річна дівчинка. Кількість поранених – близько двох десятків людей.

Як розповідали учасники бойових дій на Луганщині, практично у всіх містах – Рубіжне, Свєвєродонецьк, Лисичанськ – росіяни використовували тактику випаленої землі, знищуючи у містах будинок за будинком.

Фото: ринок у Слов’янську після обстрілу

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі