НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Франківщині всиновили хлопчика, в якого померла матір

На Франківщині всиновили хлопчика, в якого померла матір

450

У Калушській територіальній громаді всиновили хлопчика, який більше року перебував у Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації у зв’язку зі смертю матері та позбавленням батька батьківських прав.

Про це повідомляє служба у справах дітей Калуської міської ради.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Калуської міської ради від 26.10.2021, ще одна дитина у Калуській ТГ знайшла сім’ю (утворену прийомну сім’ю та влаштовано на виховання та спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування).

Зазначається, що мати всиновленої дитини померла, а батька позбавили батьківських прав.

Світленький хлопчик, через тернистий шлях, врешті знайшов свою нову сім’ю, нову маму, яка зможе подарувати йому те тепло та любов, яку дитина не відчувала від своїх рідних. Даруйте любов і розуміння діткам, і вони будуть щасливими!“, – зазначають у службі у справах дітей Калуської міської ради.

Нагадаємо, що упродовж 2020 року в Україні усиновили 2047 дітей, а це на третину більше, ніж у попередні роки. Так, 1890 дітей усиновили громадяни України, 18 — громадяни країн СНД, 139 — громадяни інших держав. Водночас у 2019 році в Україні усиновили 1419 дітей та зафіксували 36 випадків скасування усиновлення. У 2018 році усиновили 1358 дітей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі