НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > На головному прапорі України встановлять новий тризуб

На головному прапорі України встановлять новий тризуб

670

До Дня прапора та 30-річчя Незалежності України у столиці оновлюють тризуб на найбільшому флагштоку країни, що встановлений на київських схилах.

Про це офіційному порталу Києва повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Вячеслав Непоп. «Ми оновлюємо тризуб на верхівці найбільшого флагштока в країні, який ми встановили у столиці рік тому. Конструкція тризуба стане легшою та оснащеною поворотним механізмом», – зазначив Непоп.

Новий тризуб виготовлено на одному зі столичних підприємств. Підготовку до монтажу конструкції розпочали сьогодні і завершать її встановлювати напередодні Дня прапора – до 23-го серпня.

«Окрім того, місто постійно дбає про те, аби утримувати полотно головного державного прапора та флагштока в належному стані. Тому ми регулярно здійснюємо регламентні роботи на меморіалі, де встановлений найбільший прапор. Зокрема, фахівці перевіряють клемні з’єднання та відкриті контакти споруди, дистанційний пульт та шафи керування прапором, підйомні механізми підняття прапора», – додав Непоп.

Споруду флагштока відкрили 2020-го року до Дня прапора України. На сьогодні це найбільший флагшток в Україні висотою в майже 90 метрів та вагою в 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

З нагоди Дня державного прапора України у Броварах тривають роботи зі встановлення найбільшого стяга на території Київщини. Згідно з проєктом 18-метровий прапор буде майоріти на флагштоці висотою 72 метри. Загальна вартість проєкту склала орієнтовно 22 мільйони гривень. Прапор у Броварах буде найдорожчим із усіх, які встановлюють в Україні до Дня Незалежності.

Уряд затвердив план заходів з підготовки і відзначення Дня прапора і 30-ої річниці Незалежності України. До Дня прапора передбачено проведення церемонії урочистого підняття держпрапора України за участю президента, керівників органів держвлади в Києві і населених пунктах, де реалізовано проєкт «Найбільший державний прапор України», а також у дипломатичних установах за кордоном.

На самі урочистості прогнозується витратити близько 100 мільйонів гривень. Прогнозована сума витрат в обсязі 5,4 мільярда гривень включає витрати на будівництво та модернізацію низки об’єктів.

Нагадаємо, що раніше очільник МОЗ Віктор Ляшко дав українцям рекомендації, як безпечно відсвяткувати День Незалежності. Зокрема, міністр закликав не пити алкоголь.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі