НТА > НОВИНИ > Новини туризму > На Говерлі помер турист із Києва

На Говерлі помер турист із Києва

Управління ДСНС України в Івано-Франківській області закликало дотримуватися порад від рятувальників

469

Івано-франківські рятувальники, намагаючись врятувати життя туриста з Києва, проводили реанімаційні заходи протягом 40 хвилин.

Про це повідомило управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області.

Напередодні група туристів звернулася до рятувальників, оскільки одному чоловіку стало погано на синьому маршруті сходження на Говерлу.

Після прибуття представників ДСНС той не подавав ознак життя.

«Рятувальники відразу розпочали проводити серцево-легеневу реанімацію. На жаль, після проведених реанімаційних заходів від рятувальників, які тривали 40 хвилин, туриста так і не вдалося врятувати», – сказано в повідомленні.

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області наголосило, що, вирушаючи у туристичний похід, дотримуйтеся таких порад від рятувальників:

  • обов’язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу, а краще – зареєструйте свою гірську мандрівку на рятувальних постах;
  • уникайте походів поодинці, мінімальна рекомендована кількість учасників туристичної групи складає не менше. ніж 3 особи;
  • переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу, візьміть з собою належну кількість їжі та води, а також необхідний одяг;
  • поцікавтеся умовами місцевості та прогнозом погоди;
  • завантажте застосунок «Порятунок у горах».

Нагадаємо, що в червні на шляху на Говерлу травмувалися дві жінки. Якщо одна із них сама зателефонувала до рятувальників, то іншу виявили випадково під час порятунку першої.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі