НТА > НОВИНИ > Кримінал > Банда рекетирів та поліцейські обкладали “даниною” бізнесменів

Банда рекетирів та поліцейські обкладали “даниною” бізнесменів

203

Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію на Харківщині та викрила злочинне угруповання, яке займалися рекетом бізнесменів.

Про це повідомляє пресцентр СБУ та Офіс генпрокурора.

За даними СБУ, до злочинного угруповання входили близько 50 осіб, серед яких і чинні правоохоронці, а також чоловіки із досвідом ведення бойових дій. Ба більше, злочинній діяльності сприяли посадові особи одного з комунальних підприємств Харківської міськради.

Обкладали бізнесменів “даниною”

Відомо, що зловмисники займалися рекетом бізнесменів, зокрема у сфері ритуальних послуг. Щомісяця зловмисники “заробляли” понад 1 млн грн.

Банда рекетирів “обклала даниною” місцевих підприємців і погрожувала насильством і фізичною розправою, підпалювала автомобілі, якщо ті відмовлялися давати їм гроші.

5 серпня співробітники СБУ провели низку обшуків та вилучили великi суми грошей, чорновi записи облiку “поборів з підприємців”, зброю, боєприпаси, а також посвiдчення чинних спiвробiтникiв Нацполіції.

Учасникам злочинного угруповання готують повідомлення про підозру. Офіс генпрокурора повідомив про затримання сімох учасників банди, в тому числі організатора.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі