НТА > НОВИНИ > Місця > На Харківщині рухаємося до кордону, – волонтер, депутат Харківської міськради

На Харківщині рухаємося до кордону, – волонтер, депутат Харківської міськради

“В одному із населених пунктів Харківської області, де стояли представники «ЛНР», їх уже замінили на російських контрактників. Росіяни зрозуміли, що втрачають повністю контроль”

890

На Харківщині українські війська рухаються до кордону, звільняючи по дорозі населені пункти. Розуміючи, що втрачають контроль, росіяни почали терміново замінювати “мобілізованих” з ЛНР на власних контрактників.

«Я зараз не буду озвучувати назви населених пунктів, які вдалося сьогодні звільнити. Дочекаємося офіційної інформації від Генштабу. Але звільняємо. Щодня – 1-2 населені пункти… Десь точаться запеклі бої. В одному із населених пунктів, де стояли представники «ЛНР», їх уже замінили на російських контрактників. Росіяни зрозуміли, що втрачають повністю контроль. Вони починають нас боятися, кидають всі сили, але ми чудово розуміємо, що ЗСУ сильніші», – розповів у спецефірі NTA волонтер, депутат Харківської міської ради Олег Абрамичев.

 

Також, за його словами, зараз харків’яни повністю підтримують дерусифікацію назв у місті. Зокрема, у Харкові вже перейменували Московський проспект, Московський район.

«Я особисто отримував безліч повідомлень з подякою, що ми звільняємо місто від назв, яких не може бути на карті Харкова. Харків’яни не пітдримують назви, які возвеличують те і тих, хто робить геноцид в Україні», – додав він.

Нагадаємо, що у вечірньому зведенні 11 травня Генштаб ЗСУ повідомив, що на Харківському напрямку противник наступальних дій не проводив. Підрозділи окупантів перейшли до оборони, щоб уповільнити темп наступу наших військ. В ході успішних дій підрозділів Збройних Сил України звільнено населений пункт Питомник Харківської області.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі