НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Херсонщині окупанти спалюють тіла своїх військових, щоб приховати втрати – розвідка

На Херсонщині окупанти спалюють тіла своїх військових, щоб приховати втрати – розвідка

Представники окупаційної армії намагаються видати це за наслідки артилерійських обстрілів та подальших пожеж

172

На Херсонщині для приховування реальної кількості втрат окупанти регулярно спалюють тіла вбитих військових.

Про це повідомляє Головне управління розвідки міністерства оборони України.

На околицях міста неодноразово помічено місця з великою кількістю обгорілих залишків людей. Точно ідентифікувати їхню приналежність складно через значні пошкодження від вогню.

«Тіла привозять вантажними автомобілями з місцевого СІЗО. Щоб приховати факти навмисного спалення тіл, представники окупаційної армії намагаються видати це за наслідки артилерійських обстрілів та подальших пожеж. На місці подій спочатку чувся потужний вибух, після цього виникала пожежа. Доступ службовців МНС для ліквідації пожежі забороняється», – йдеться у повідомленні.

Відомий херсонський колаборант Євген Соболєв, начальник виправної колонії №90, знаходиться в міській клінічній лікарні ім. Лучанського на 4-му поверсі у відділенні ортопедії. Після вибуху машини в якій знаходився Соболєв, йому встановлено апарати Ілізарова на обидві ноги.

Також в Херсоні продовжується переоформлення медичних закладів та пошук медичних працівників. У зв’язку з тим, що велика кількість лікарів не погодилися працювати на противника та виїхали з тимчасово окупованих територій, ситуація стає критичною. Зокрема, відзначається сильний брак анестезіологів.

Нагадаємо, що Росія за час повномасштабного вторгнення вже втратила в Україні 36650 військових, 3797 бойових броньованих машин, 2665 автомобільної техніки та автоцистерн.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі