НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Хмельниччині затримали чоловіка, який торгував військовою амуніцією та автомобілями для ЗСУ

На Хмельниччині затримали чоловіка, який торгував військовою амуніцією та автомобілями для ЗСУ

Відомо про завезення під виглядом гумдопомоги та продаж шести автівок на $12 000

222

На Хмельниччині правоохоронці затримали організатора схеми продажу гуманітарної допомоги для Збройних сил України. Відомо про завезення під виглядом гумдопомоги та продаж шести автівок на $12 000.

Про це повідомляє Національна поліція.

«Фігурант під виглядом гуманітарної допомоги для потреб армії завозив військову амуніцію, інші речі першої необхідності й транспортні засоби з нульовим розмитненням, але замість відправлення на фронт – продав», – йдеться у повідомленні.

Ділка затримали 12 серпня під час продажу двох авто за $3600. Він також отримав завдаток для придбання партії авто на 280 тис. грн.

«Раніше було задокументовано продаж фігурантом бронежилетів 5-го класу з підсумками. Проте, відповідно до висновку експертного дослідження, заявлений клас не відповідає технічним вимогам. Наразі відомо про завезення під виглядом гумдопомоги та продаж шести автівок на $12 000», – повідомили в поліції.

Кримінальне провадження розслідується за ст. 201-2 ККУ «Незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги».

Нагадаємо, що правоохоронці викрили «благодійників», які півроку продавали авто призначені для ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі