НТА > НОВИНИ > Спорт > На картонних ліжках і матрацах із пластику. В який умовах житимуть учасники Олімпіади-2020

На картонних ліжках і матрацах із пластику. В який умовах житимуть учасники Олімпіади-2020

274

У японському Токіо відкрили олімпійське селище, в якому мешкатимуть учасника Ігор-2020. Серед його особливостей – використання меблів, які з часом можна буде віддати на переробку.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, селище розташували на березі Токійської затоки відкрили Олімпійське селище для учасників змагань з усього світу. Воно містить 21 будівлю на понад 3 600 кімнат. Загальна площа –  близько 44 гектарів.

У кімнатах, де мешкатимуть спортсмен, ліжка виготовили із картону, а матраци з пластику,  – для подальшої переробки. Такі «картонні» меблі здатні витримати вагу до 200 кг.

Через карантинні обмеження у селищі впровадили й особливі правила для перебування олімпійців: спортсмени зможуть прибувати на базу лише за п’ять днів до початку своїх стартів, виїжджатимуть упродовж 48 годин після фінального виступу.

Водночас президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що організатори «роблять фантастичну роботу, щоб зробити Токіо містом, яке найкраще в історії підготувалося до Олімпійських ігор».

Нагадаємо, Ігри в Токіо пройдуть з 23 липня по 8 серпня. Через пандемію коронавірусу Олімпіаду-2020 перенесли на 2021 рік, при цьому назва змагань збереглася.

Україну представлятимуть 158 спортсменів у 25-ти видах спорту (30 дисциплін).Як повідомляє НОК України, “синьо-жовті” виступлять у бадмінтоні, боксі, вільній, жіночій, греко-римській боротьбі, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, треку, маунтінбайку), академічному веслуванні, веслуванні на байдарках і каное.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі