НТА > НОВИНИ > Війна > На кордоні з Білоруссю можливі провокації з диверсантами

На кордоні з Білоруссю можливі провокації з диверсантами

Деякі представники місцевої влади в Україні підхоплюють дезінформацію, поширюючи паніку серед населення

282

Міністерство внутрішніх справ України отримало інформацію про можливі провокації з боку Білорусі. Насамперед це ймовірне перекидання в Україну диверсійно-розвідувальних груп.

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін у прямому ефірі спільного телемарафону «Єдині новини».

«Ми маємо інформацію про можливі провокації та остаточне втягнення Білорусі у російсько-українську війну – йдеться про можливість надсилання на нашу територію відповідних диверсійно-розвідувальних груп. І саме тому наші правоохоронці впровадили посилений режим несення служби на блокпостах», – розповів Єнін.

При цьому він наголосив, що українці в питаннях загрози нападу з боку Білорусі стикаються з масовим застосуванням дезінформації.

«На превеликий жаль, деякі представники місцевої влади підхоплюють таку дезінформацію, поширюючи паніку серед населення», – зазначив Єнін.

Раніше українська розвідка зазначала, що Білорусь зосередила біля кордонів сім батальйонних тактичних груп. Наразі їх мета – тримати Збройні сили України в напрузі та не дати нашому командуванню відправити більше бійців на схід.

Нагадаємо, що зараз серед мешканців Києва активно поширюється думка про посилення служби на блокпостах у Києві через загрозу з боку білоруських диверсантів. Проте ця загроза існує давно, вона нікуди не зникала. В цьому запевнив пресофіцер Національної гвардії України Володимир Черняк.

Липень, радше за все, буде місяцем очікування, а не перелому у війні. Та основним питанням сьогодення є те, чи впродовж наступних двох тижнів нападе Білорусь на Україну. Значення цього моменту пояснив в ефірі «Говорить Великий Львів» начальник штабу, перший заступник командувача ВДВ, генерал Збройних сил України, заступник секретаря РНБО (2019-2020) Сергій Кривонос.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі