НТА > НОВИНИ > Суспільство > На кордоні з Білоруссю облаштують 2 тисячі бухт колючого дроту

На кордоні з Білоруссю облаштують 2 тисячі бухт колючого дроту

Через можливі міграційні потоки з Білорусі, Україна суттєво активізувала облаштування північної ділянки кордону

213

Державна прикордонна служба виготовила на власних потужностях майже 2000 бухт колючого дроту, які направлять для встановлення на кордоні з Білоруссю.

Про це повідомляє пресслужба  ДПСУ.

«На сьогодні в розгорнутому виробництві встановлено три лінії, які дають змогу виробляти дротяні загородження типу «Єгоза» та сітку рабицю. Також створено необхідний штат групи забезпечення, який працює позмінно», – повідомив голова Держприкордслужби Сергія Дейнеко.

За його словами, прикордонники потребують належного облаштування кордону, враховуючи сучасні виклики та загрози, а також особливості ділянок.

Дейнеко зазначив, що загальна потреба Держприкордонслужби в колючому дроті досить велика, тому прикордонники почали виробляти його самостійно.

Для безперебійного виробництва «Єгози» за рахунок резервного фонду держбюджету закупили майже 300 тонн сировини, ще понад 200 тонн сировини прикордонники отримали від низки організацій.

У ДПСУ наголосили, що через можливі міграційні потоки з Білорусі, Україна суттєво активізувала облаштування північної ділянки кордону. З листопада облаштували десятки кілометрів загороджень. Постійно працюють 30 створених  інженерних груп прикордонників.

Також повідомляється, що від місцевих органів самоврядування, представників громадськості та благодійних організацій прикордонники отримали майже 1500 бухт колючого дроту «Єгоза».

Нагадаємо, що Україна на кордоні з Білоруссю розпочала спеціальну прикордонну операцію “Полісся” через загрозу поширення міграційної кризи.

Також для стримування мігрантів на литовсько-білоруському кордоні встановлено 150 км колючого дроту та 10 км стаціонарних загорож.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі