НТА > НОВИНИ > На кордоні з Польщею вакцинуватимуть український заробітчан

На кордоні з Польщею вакцинуватимуть український заробітчан

141
На кордоні з Польщею вакцинуватимуть український заробітчан

Українські заробітчани, які виїхали до Польщі зможуть вакцинуватися від коронавірусної хвороби на кордоні з країною. Їх імунізуватимуть препаратом Johnson & Johnson, який вимагає тільки одного уколу.

Про це пише Українська Правда.

Як зазначає керівник медичного центру у Ряшеві, професор Станіслав Мазур, такі дії дозволять відфільтрувати занесення коронавірусу ззовні. Додає, що щодня фіксують інфікованих людей на кордонах з Україною.

Вакцину Johnson & Johnson обрали тому, що вона не вимагає повторної вакцинації. А тому, застосування цього препарату дозволить уникнути ускладнення від введення другої дози.

Втім, професор не назвав дату початку вакцинальної кампанії.

На кордоні з Польщею вакцинуватимуть український заробітчан

Варто підкреслити, що у Польщі цей препарат користується популярність серед поляків, проте, її важко отримати, бо виробник скоротив кількість постачання.

У МОЗ Польщі кажуть, що іноземці можуть вільно вакцинуватися у їхній країні. Там не вимагають жодних документів про постійне місце проживання.

Нагадаємо,вакцинація в Україні триває уже третій місяць, втім, попри амбітні плани високопосадовців, наша країна посідає одне з найнижчих місць серед європейських держав у статистиці щеплень. Повністю вакцинувались в Україні наразі 0,04% населення. Першу дозу отримали 2,26 %.

Також зазначимо, що за попередню добу в Україні зафіксовано 5 138 нових випадків коронавірусної хвороби, порівняно із добою 17 травня – це на тисячу більше.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі