НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > На «Козацьку Булаву» в Україну запросили військових зі США та ще трьох країн світу

На «Козацьку Булаву» в Україну запросили військових зі США та ще трьох країн світу

259

Стартували міжнародні військові навчання «Козацька Булава 2021». Крім української сторони в них беруть участь військові зі США, Великої Британії, Канади та Швеції.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у своєму Facebook. Навчання розпочалися сьогодні на базі Міжвидового центру підготовки військових частин і підрозділів в Миколаївській області.

Відкриття відбулося за участю командування Сухопутних військ ЗСУ, оперативного командування «Схід», командира 4-го батальйону Королівського полку Шотландії та командира операції UNIFIER.

Навчання «Козацька Булава 2021» триватимуть з 12-го по 24-те липня. Участь візьмуть близько 2 000 військовослужбовців і більше 300 одиниць військової техніки з п’яти країн-партнерів.

Нагадаємо, що минулого тижня завершилися великі навчання «Sea Breeze 2021», в яких взяла участь 31 держава та близько 35 кораблів, катерів і суден, з яких 24 українські.

У Міноборони України повідомляли, що нинішні навчання стали наймасштабнішими за понад 20 років, і вони відбувалися в умовах, максимально наближених до бойових.

Ці навчання супроводжувалися неодноразовими провокаціями з російського боку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі