НТА > НОВИНИ > Новини туризму > На курортах у Карпатах туристів зобов’язали постійно носити з собою «ковід-документи»

На курортах у Карпатах туристів зобов’язали постійно носити з собою «ковід-документи»

За порушення карантинних обмежень передбачено штраф від 34 до 170 тисяч гривень

400

Міністерство охорони здоров’я  зобов’язало туристів під час відпочинку на території українських гірськолижних курортів постійно мати із собою ковід-документи. За порушення карантинних обмежень передбачено штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко 2 грудня, пише ТСН.

 «Незабаром розпочнуться новорічні та різдвяні свята. Багато хто на свята планує відпочити активно, наприклад на українських гірськолижних курортах. Для того щоб такий відпочинок минув безпечно для вашого здоров’я і карантинні обмеження не зіпсували ваш настрій, ми завчасно інформуємо про правила роботи гірськолижних курортів», – повідомив Віктор Ляшко.

Голова МОЗ наголосив, що ковід-документи у туристів повинні бути з собою постійно.

«Його треба пред’являти на вимогу представників закладів та вибіркових контрольних перевірок органами, які контролюють дотримання карантину. Яким чином та в якому місці перевіряти наявність необхідних документів залишається на вибір бізнесу. Відповідальність за організацію та виконання заходів покладається на власників бізнесу», – зауважив Ляшко.

За його словами, у разі відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів, власник закладу може понести відповідальність за статтею «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Детальніше про правила МОЗ щодо роботи гірськолижних курортів читайте тут. 

Нагадаємо, що 3 листопада Івано-Франківська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні ухвалила рішення відповідно до якого туристи зможуть відвідувати відпочинкові й рекреаційні комплекси лише за наявності сертифікату про вакцинацію, тесту на коронавірус, або довідки про одужання від COVID-19.

Також у МОЗ раніше зазначали, що українські гірськолижні курорти прийматимуть лише вакцинованих проти COVID-19. Під час поселення в готель потрібно показати COVID-сертифікат.

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"