НТА > НОВИНИ > Війна > На Київщині росіяни вбили відомого українського науковця, який вивозив родину з Ворзеля

На Київщині росіяни вбили відомого українського науковця, який вивозив родину з Ворзеля

Василь Кладько встиг вивезти свою родину, але в місто зайшли окупанти, і сам він уже з нього не виїхав

2091

У Ворзелі Київської області російські військові вбили фізика-експериментатора, заступника директора Інституту фізики напівпровідників імені Лашкарьова НАН України Василя Кладька.

Про це повідомило відділення фізики й астрономії Національної академії наук України.

«13-го березня російські окупанти варварськи розстріляли фізика-експериментатора, багаторічного завідувача відділу і заступника директора Інституту фізики напівпровідників імені Лашкарьова НАН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, професора, члена-кореспондента НАН України Василя Кладька», – сказано в повідомленні.

За словами колег, Кладько встиг вивезти свою родину, але в місто зайшли окупанти.

«А далі сталося те, що сталося, і причини чого, крім їхніх намірів знищення України й українців, невідомі», – написали у НАН.

Професору Василю Кладьку було 65 років. Він народився на Рівненщині. 1986-го року захистив кандидатську роботу, 2000-го – докторську. 2015-го року Василя Кладька обрали членом-кореспондентом Національної академії наук України.

Нагадаємо, що кадирівці хотіли захопити дитячий будинок, щоб тероризувати маленькими заручниками увесь світ. Про це під час брифінгу повідомив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко, коли коментував відео глави Чечні Рамзана Кадирова, в якому той заявив, що начебто перебуває в Україні.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
3
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі