НТА > НОВИНИ > Кримінал > На Київщині виявили поховання на 900 убитих цивільних

На Київщині виявили поховання на 900 убитих цивільних

237

На території Київської області виявили ще одне масове поховання мирних мешканців на близько 900 загиблих.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю для польських ЗМІ, – пише “Українська правда”.

“Міжнародні інституції інколи, дійсно, повільно діють й іноді когось не можна знайти – я маю на увазі, не можна притягнути (до відповідальності – ред.) через брак тих чи інших доказів, хоча є свідки, хоча всі це бачили. Але тим не менш, вони ж забирають сліди (своїх злочинів – ред.) – пересувні крематорії, які росіяни завезли і спалили людей, трупи.

Але тим не менш, вони (слідчі – ред.) шукають і знаходять. Уявіть собі: було стільки вбитих, що, незважаючи, що вони спалили (частину трупів у крематоріях – ред.), знову знайшли могилу 900 людей у Київській області. 900 людей!

Скільки людей загинуло – ніхто не знає. Будуть наслідки, буде слідство, буде потім перепис населення. Треба ж знайти всіх цих людей (загиблих від рук російських окупантів – ред.) – ми ж не знаємо скільки!”

Нагадаємо, що за даними міського голови Бучі Анатолія Федорука лише в їхньому місті виявили понад 400 загиблих.

Генпрокурорка Ірина Венедіктова 28 квітня у себе на фейсбуці опублікувала фото та імена 10 катів із Бучі, які грабували та знущалися над мешканцями під час окупації. Також перевіряють їхню причетність до катувань та страти цивільних у місті.

Фото: ілюстративне, GETTY IMAGES

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі