НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Луганщині заборонили відвідувати кладовища

На Луганщині заборонили відвідувати кладовища

Заборону ввели задля збереження життя та здоров’я громадян в умовах проведення активних бойових дій

210

У Луганській області заборонили відвідувати кладовища на період традиційних післявеликодніх поминальних днів. Дотримання вимоги контролюватиме поліція.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Він видав відповідне розпорядження з цього приводу.

«На території Луганської області заборонено відвідування кладовищ і місць окремих поховань у традиційні післявеликодні поминальні дні 2022-го року», – зазначив Гайдай.

За його словами, заборону ввели задля збереження життя та здоров’я громадян в умовах проведення активних бойових дій.

«Контролюватимуть виконання розпорядження Головне управління Національної поліції у Луганській області, Управління патрульної поліції в Луганській області, керівники органів влади на місцях», – додав керівник обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що Державна прикордонна служба України запровадила додаткові режимні обмеження у прикордонних районах. Мешканцям Сумської та Чернігівської областей заборонили наближатися до кордону ближче, ніж на 1 кілометр удень і на 20 кілометрів уночі.

У рамках програми релокації перші шість підприємств Луганської області, які евакуювали з територій, де ведуть активні бойові дії, продовжили власну діяльність у безпечніших регіонах України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі