НТА > НОВИНИ > Львівські новини > На Львівщині чиновника спіймали на хабарі в тисячу доларів

На Львівщині чиновника спіймали на хабарі в тисячу доларів

Чоловік вимагав гроші за послугу, що входить до його безпосередньої службової компетенції

175

Учора, 11-го січня, оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими обласної поліції викрили начальника одного з відділів Пустомитівської міської ради на отриманні 1 000 доларів хабаря.

Про це повідомила пресслужба Нацполіції у Львівській області. За цю суму посадовець обіцяв посприяти громадянину у безперешкодному виготовленні та затвердженні проєктної документації садового будинку для подальшої приватизації.

Затримали посадову особу одразу після отримання ним «винагороди». Йому вже повідомлено про підозру за статтею Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Передбачуване покарання – позбавлення волі на термін від 5-ти до 10-ти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3-ох років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що в грудні Служба безпеки України викрила начальника Івано-Франківської митниці Святослава Пересунька у вимаганні хабара в розмірі 10 тисяч доларів.

У листопаді в Одеській області полковника поліції затримали на хабарі у день призначення на нову посаду.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі