НТА > НОВИНИ > Львівські новини > На Львівщині медиків почали вакцинувати другою дозою AstraZeneca

На Львівщині медиків почали вакцинувати другою дозою AstraZeneca

164

На Львівщині стартувало щеплення другою дозою вакцини AstraZeneca. Серед медиків, як і три місяці тому, першими вакцинували понад 50 лікарів, медсестер і працівників Львівської обласної інфекційної лікарні.

Як розповів директор Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоренко, серед його працівників 75% пройшли перший етап щеплення. Він же взагалі став першим в області, хто отримав першу дозу вакцини AstraZeneca.

«Жодних побічних реакцій після щеплення не було ані в мене, ані в персоналу лікарні.  Так, дехто має протипокази до вакцинації. Це, наприклад, важкі алергічні реакції, онкозахворювання. І найближчим часом вони пройдуть ревакцинацію», – розповів Сергій Федоренко програмі «Формула здоров’я» (щосуботи на телеканалі НТА).

На його переконання, саме медики, працівники лікарень мають бути прикладом для всіх у профілактиці коронавірусної хвороби, адже іншого шляху подолати Covid-19 немає.

 

Нагадаємо, 19 травня в Україні розпочалася вакцинація другою дозою  для тих, хто отримав першу дозу вакцини AstraZeneca у період з 24 лютого до 10 березня. Для цих людей вакцина уже є в наявності. У Львівській обласні кампанія стартувала днем пізніше. Про всі її деталі можна прочитати у матеріалі сайту НТА.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі