НТА > НОВИНИ > Львівські новини > На Львівщині почалася нова хвиля коронавірусу

На Львівщині почалася нова хвиля коронавірусу

Найбільше хворих на ковід у Львівському, Дрогобицькому і Золочівському районах

560

На Львівщині почалася нова хвиля коронавірусу. Збільшення кількості хворих фіксують впродовж останніх чотирьох тижнів.

Про це під час брифінгу у Львівській ОВА повідомили директор департаменту охорони здоров’я ЛОВА Орест Чемерис і керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

«На сьогодні 134 пацієнти перебувають на стаціонарному лікуванні. Як правило, це пацієнти старшого віку, пацієнти, які мають важкі супутні захворювання. В основному госпіталізація спричинена тим, що ковід сприяв загостренню їхньої основної патології», – розповів Орест Чемерис.

Окрім того, на стаціонарному лікуванні з коронавірусом перебувають семеро дітей. Їхній стан стабільний, середньої важкості.

Загалом на Львівщині пацієнтів із коронавірусом можуть лікувати 20 медичних закладів, які мають укладені угоди з НСЗУ. Є достатнє забезпечення киснем та кисневими концентраторами.

Як додала Наталія Іванченко, на початку тижня в області зафіксували 218 випадків захворювання. За останній тиждень спостерігається зростання кількості нових випадків на 30%.

«Захворювання розповсюджується по території області нерівномірно. Найбільше хворих у Львівському, Дрогобицькому і Золочівському районах. Розпочалася нова хвиля захворюваності, і це не дивно, оскільки ще місяць тому Італія, Франція, Німеччина повідомили про зростання кількості хворих. І оскільки зараз активно відбувається переміщення людей з країн Європи в Україну і навпаки, то цілком передбачувано, що кількість хворих на ковід в Україні почне збільшуватися, зокрема у Львівській області», – пояснила Наталія Іванченко.

Нагадаємо, що у Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5, який ще більше заразний ніж попередній штам ВА.2. На Львівщині випадків захворювання, викликаного новим штамом, наразі не фіксували. Проте вже дев’ять випадків виявили у Чернівецькій області, один – у Волинській. Новий штам характеризується легким і середнім перебігом хвороби.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі