НТА > НОВИНИ > Львівські новини > На Львівщині посилили карантинні обмеження

На Львівщині посилили карантинні обмеження

За даними МОЗ, найгірша ситуація з поширенням коронавірусу в Львівській області – 2934 хворих за добу

478

На Львівщині від сьогодні, 31 січня, з метою запобігання розповсюдження коронавірусу посилили карантинні обмеження.

Відповідне рішення ухвалили члени обласної комісії ТЕБ і НС.

Відтак, додатково до раніше встановлених карантинних обмежень з 00 год. 00 хв. 31 січня комісія вирішила заборонити:

  • відвідування барів, ресторанів, кафе тощо, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • діяльність ринків, крім продовольчих;
  • відвідування спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів. Дозволено приймати лише спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;
  • відвідування розважальних закладів;
  • проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з атестації здобувачів, заходів з оцінювання якості освіти.

Зазначимо, що обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу) одного з наступних документів:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації,
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати)
  • та негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу), або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 48 годин до здійснення заходу (відвідування закладу).

Нагадаємо, що комісії ТЕБ і НС ухвалила рішення про те, що всі заклади освіти, крім дитсадків, з 26 січня перевели на дистанційне навчання.

Також за добу 30 січня в Україні зафіксували 22 026 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними МОЗ, найгірша ситуація з поширенням коронавірусу в Львівській області – 2934 хворих.

І у Львові зростає кількість хворих на коронавіру дітей. Так в обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит” зафіксували новий антирекорд: на COVID-19 хворіють 97 дітей. Це найбільша кількість інфікованих дітей за весь час.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі