НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > На Львівщині селитимуть у гуртожитки лише вакцинованих студентів

На Львівщині селитимуть у гуртожитки лише вакцинованих студентів

246

Ректорам вищих навчальних закладів держкомісія рекомендує заселяти в гуртожитки лише повністю вакцинованих студентів та починати освітній процес лише за умови вакцинації 80 відсотків викладачів.

Львівська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) рекомендує керівникам навчальних закладів, зокрема ректорам вишів, поселяти до відомчих гуртожитків лише вакцинованих студентів.

Про це у середу, 11 серпня, повідомила пресслужба Львівської обласної державної адміністрації за підсумками засідання комісії. На Львівщині нараховується понад 100 тисяч студентів.

Також зазначається, що освітнім закладам комісія рекомендує розпочинати очні заняття у новому навчальному році лише в тому разі, якщо 80 відсотків викладацького складу будуть щеплені від коронавірусу.

Наразі у Львівській області щеплення від COVID-19 отримали 420 тисяч жителів. Водночас директор департаменту з питань охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що темпи вакцинації в області зараз нижчі, ніж в інших областях. На засіданні констатували, що на даний час в області є достатньо доз вакцин, щоб активізувати кампанію з вакцинації.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі