НТА > НОВИНИ > Львівські новини > На Львівщині старшокласники з понеділка можуть повернутися до очного навчання

На Львівщині старшокласники з понеділка можуть повернутися до очного навчання

Рішення про повернення до очного навчання приймає адміністрація закладу освіти

333

На Львівщині, через зменшення захворюваності дітей на COVID-19, сьогодні, 11 лютого, заклади загальної середньої освіти прийматимуть рішення про можливість відновлення офлайн-навчання для учнів 5-11 класів.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, зараз кількість дітей з COVID-19 у стаціонарах області коливається від 110 до 115 осіб, окрім того зменшується кількість звернень до медиків щодо дитячої захворюваності.

Також зараз діє рішення обласної комісії ТЕБ і НС, згідно з яким молодші класи  повернулися до очного навчання, а учні старших класів окремих міст навчаються дистанційно.

«Ми проаналізуємо показники захворюваності дітей Львова, Дрогобича, Червонограда і  Стрия, адже саме у цих містах були найвищі показники. Рішення про повернення до очного навчання приймає адміністрація закладу освіти», – повідомив Орест Чемерис.

Проте, за його словами, слід враховувати, що навчання залишається дистанційним, якщо хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу.

«Враховуючи спад захворюваності серед дітей, швидше за все старші класи повернуться до очного навчання, але  це буде відомо до кінця дня»,– зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, що у Львові з 14 лютого учні зможуть повернутися до офлайн навчання. Однак, директори львівських шкіл будуть самостійно приймати рішення про дистанційне навчання в 5-11 класах.

Нагадаємо, що через різке збільшення захворюваності на COVID-19 серед дітей у Львові учні 5-11 класів з 24 січня на два тижні перейшли на дистанційне навчання.

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охматдит» зафіксували новий антирекорд: на COVID-19 хворіють 123 дітей. Це найбільша кількість інфікованих дітей за весь час пандемії.

Також станом на 28 січня в Україні 4,7 тисяч шкіл перейшли на дистанційне навчання.

Зазначимо, що на Львівщині від 31 січня з метою запобігання розповсюдження коронавірусу посилили карантинні обмеження.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі