НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Небезпека переходу Львівщини в “червону” зону. Прогноз медиків

Небезпека переходу Львівщини в “червону” зону. Прогноз медиків

385

На Львівщині вже другий день поспіль спостерігається перевищення завантаженості ліжок з киснем. Через стрімке збільшення кількості хворих на Covid-19 регіон перебуває на межі “червоної” зони.

Про це у коментарі NTA повідомила головна епідеміологиня Львівської області Наталія Іванченко-Тімко. 

За її словами, на Львівщині спостерігається ріст захворюваності на Covid-19.

“Щоденна кількість хворих на Covid-19 збільшується, при чому, що на абсолютно всіх адміністративних територіях області”, – уточнила Наталія Іванченко-Тімко.

І зауважила, що за показниками установи № 1236 Львівщина й далі залишається у “помаранчевому” рівні епідемічної небезпеки. Однак, за її словами, уже другий день поспіль  спостерігається перевищення рекомендованого показника по завантаженості ліжок з киснем.

“Тому, власне, на Львівщині посилили епідеміологічні заходи, бо є небезпека переходу в “червону” зону”, – повідомила Наталія Іванченко-Тімко.

Про значний спалах коронавірусу у місті Львові написала у Facebook  завідувачка відділу анестезіології та інтенсивної терапії Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Наталія Матолінець.

Вона зазначила, що зараз у Львові  летальність серед хворих на коронавірус б’є всі рекорди.

“Більшість людей, які потрапляють у лікарню, невакциновані”, – зауважила Наталія Матолінець.

За її словами, дуже важко переносить Covid-19 40-річна мама трьох маленьких дітей, яку медики вже двічі за день реанімували. 

“Ми боремося за самий мізерний шанс її врятувати. Але вся її родина проти вакцинації. Люди, схаменіться! Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних“, – зазначила Наталія Матолінець.

Нагадаємо, що за добу 18 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 15579 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1309, медпрацівників – 282). Також зазначають про новий антирекорд летальних випадків за добу: 538 смертей.

Зазначимо, що в Україні до п’яти “червоних” областей уже цього тижня можуть додати ще чотири регіони.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі