НТА > НОВИНИ > Львівські новини > На Львівщині в один день від ковіду померло подружжя

На Львівщині в один день від ковіду померло подружжя

937

У Новояворівській лікарні на Львівщині в один день, 26 жовтня, від Covid-19 померло літнє подружжя. За їхні життя лікарі боролися впродовж одного місяця, але врятувати їх таки не змогли. Відомо, що обоє були не вакциновані.

«Все життя разом: школа, одруження у 18 років, народження чудових синів і прекрасної доні, одна палата в реанімації впродовж місяця…. Вона завжди жартувала, що вони помруть в один день, а Він додавав: «Тільки ти трохи швидше….». Так і сталось – вони померли в один день, Володя зміг прожити без Марії тільки 12 годин…», – написала сестра померлої Леся Баранюк.

Як розповів головний лікар Новояворівської лікарні Григорій Мороз журналістам 24 каналу, чоловікові та жінці, які померли напередодні від  Covid-19, було по 66 років.

Їх, за словами лікаря, госпіталізували з пневмонією ще 29 вересня.

Григорій Мороз зазначає, що щеплення від коронавірусу подружжя не робило.

“Володимир раніше пережив інфаркт, а у його дружини діагностували цукровий діабет”, – розповів лікар.

Також він зазначив, що впродовж вересня-жовтня у Новояворівській лікарні від коронавірусу померло 59 людей. Усі вони були невакцинованими.

Нагадаємо, що в Україні Covid-19 не відступає. За добу 26 жовтня в Україні зафіксовано 22 574 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізовано 5 925 осіб, одужали 11 593 хворих, а летальних випадків сталося 692. Як зазначають у МОЗ, 94% госпіталізованих із COVID-19 минулого тижня – невакциновані.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі