НТА > НОВИНИ > Кримінал > На Львівщині в потязі поліція затримала Володимира Рубана

На Львівщині в потязі поліція затримала Володимира Рубана

Рубан неодноразово висловлювався на підтримку бойовиків

537

У потязі Укрзалізниці, який прямував до Львова, затримали Володимира Рубана, керівника штабу Громадської організації “Офіцерський корпус”, який колись був фігурантом у справі по обміну полонених з ОРДЛО.

Інформацію про це Еспресо.Захід підтвердили у поліції Львівщини.

Затримання Володимира Рубана в коментарі для “Еспресо.Захід” підтвердили речниця пресслужби поліції Львівської області Світлана Добровольська.

“Сталось затримання ще 28 лютого. Викликали працівників поліції на залізничний  вокзал, звідки його було  доставлено у відділок поліції. Там з ним працювали співробітники служби безпеки України”, –  підтвердила Світлана Добровольська.

Відповідне відео з його затриманням опублікували у соцмережі Фейсбук.

З опублікованого відео чути, що затримав Володимира Рубана офіцер полку “Азов”.

Як відомо, Володимир Рубан був фігурантом кримінальної справи щодо планування насильницького повалення конституційного ладу в Україні та сприяння терористичній організації “ДНР”.

З початку війни на сході України у травні 2014 Рубан разом із організацією “Офіцерський корпус” з власної ініціативи взявся за визволення заручників із полону самопроголошених “ЛНР” та “ДНР”. Виконував функцію посередника між польовими командирами “ДНР” і “ЛНР” та українською владою.

Неодноразово помічений у прихильності до терористів так званих “ДНР”, “ЛНР” та “Новоросії”, за що піддавався критиці. Займаючись визволенням полонених, висловлював думку, що якщо матері українських військових, які потрапили в полон до терористів, будуть на колінах вимолювати у бойовиків життя своїх синів, то надалі матері і їхні сини “будуть правильно голосувати”.

Під час переговорів про визволення полонених Рубан неодноразово висловлювався на підтримку бойовиків та звинувачував українських військових в обстрілі мирних кварталів на Донбасі.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі