НТА > НОВИНИ > Війна > На наївний шантаж “референдумами” Україна відповість силою, – ОП

На наївний шантаж “референдумами” Україна відповість силою, – ОП

Так звана “народна рада ЛНР” планує провести псевдореферендум на Луганщині з 23 по 27 вересня

514

Україна готова на російський шантаж так званими “референдумами” на окупованих територіях і “мобілізацією” відповісти силою.

Так відреагував голова Офісу президента Андрій Єрмак в телеграмі, на бажання окупантів та сепаратистів терміново провести “референдуми” у так званих ЛНР і ДНР і на Херсонщині.

“Наївний шантаж погрозами і страшилками “референдумів”, “мобілізацій” від тих, хто вміє воювати лише з дітьми і мирними людьми. Так виглядає страх розгрому. Ворог боїться, примітивно маніпулює. Україна вирішить російське питання. Загрозу можливо ліквідувати лише силою”, – написав Єрмак.

Нагадаємо, 19 вересня так звані “громадські палати” “ЛНР” і “ДНР”  зажадали негайно ініціювати “референдуми” про визнання їх суб’єктами РФ. Окрім того, окупанти Херсонської області також виступили за термінове проведення “референдуму” про вступ до РФ.

Окрім того, як повідомив сьогодні Інтерфакс, так звана “народна рада ЛНР” планує провести псевдореферендум на Луганщині з 23 по 27 вересня.

В американському Інституті вивчення війни такі рішення назвали панікою через контрнаступ ЗСУ. Тим паче, що ані Луганщина, ані Донеччина та Херсонщина не є повністю окупованими.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі