НТА > НОВИНИ > Суспільство > На новій марці від «Укрпошти» може бути песик Патрон, який допомагає у розмінуваннях

На новій марці від «Укрпошти» може бути песик Патрон, який допомагає у розмінуваннях

Українці під час голосування можуть обрати й інші символи боротьби з окупантами

811

«Укрпошта» анонсувала випуск другої марки на тему війни Росії проти України. Керівництво компанії вже замислюється про наступні малюнки.

Як зазначив керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський у інтерв’ю Forbes, який варіант найочікуваніший серед українців, дізнаються завдяки голосуванню.

«Наступного тижня ми оголосимо голосування. Хтось хоче марку з Путіним, щоби збулося пророцтво за аналогією з маркою з кораблем», – розповів він.

Але українці під час голосування можуть обрати й інші символи боротьби з окупантами.

«Наприклад, малюнок, присвячений Збройним силам України, малюнок із цуценям, яке проводить розмінування, малюнок, присвячений волонтерам, малюнок «Доброго вечора, ми з України». Насправді, є багато тем, які заслуговують на те, щоби з’явитися на марках «Укрпошти». Яку виберуть, таку й випустимо», – пояснив Ігор Смілянський.

Нагадаємо, що сміливий пухнастик-рятувальник Патрон допомагав українським піротехнікам, чим надихнув велику кількість художників. Рятувальники зазначили, що великі герої не обов’язково великі, тому варто вірити у свої сили, у захисників України, в нашу перемогу.

20-го квітня «Укрпошта» оголосила про припинення продажу легендарних марок із російським воєнним кораблем у відділеннях. Всього продали близько 700 тисяч одиниць.

Українці стояли у довгих чергах, щоби купити поштову марку «Русскій воєнний корабль, іді н***й!”, яку випустила «Укрпошта» 12-го квітня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі