НТА > НОВИНИ > Суспільство > На обід – 7 літрів борщу. Як живе матір 16 дітей з Львівщини

На обід – 7 літрів борщу. Як живе матір 16 дітей з Львівщини

Найстаршому сину – 19 років, а наймолодшому – лише місяць.

840

У Львівській області 42-річна Галина Ціцей разом із чоловіком виховують 16 дітей: 7 дівчаток та 9 хлопчиків.

Про це пише УНІАН.

Мешкає багатодітка сім’я в 6-кімнатному будинку на околиці села Добрячина біля Червонограда Львівської області. Найстаршому сину – 19 років, а наймолодшому – лише місяць. Чоловік жінки – приватний підприємець.

Народжуватиме усіх дітей, яких дає Бог

Галина Ціцей каже, що одразу вирішило, що народжуватиме усіх дітей, яких їм дає Бог. До слова, Галина та  її чоловіктакож із багатодітних та релігійних родин.

Дітей називали біблійними іменами

Багатодітна мама каже, що дітей назвали біблійними іменами. Проте останнього сина Олежика назвалина честь лікаря, який приймав у жінки пологи.

“Діток у нас шістнадцять: 19-річний Павло, 17-річна Аніта, 16-річний Яків, 15-річна Єлизавета, 13-річна Тавіта, 12-річна Лоїда, 11-річний Даниїл, 10-річний Матвій, 8-річний Веніамін, 7-річна Галина, 6-річна Євнікія, 5-річний Семен, 4-річний Рувим, 3-річний Марк, 2-річна Руфіна й новонароджений Олежик, йому лише чотири тижні”, – каже багатодітна мати.

В сім’ї діють залізні правила

Галина зауважила, що в сім’ї діють залізні правила. Дітей вчать бути терплячими одне одного.

“Наприклад, не можна обзиватися. А якщо вже так сталося, значить, один в одного обов’язково мають попросити пробачення. Ми вчимо, щоб старші дітки поступалися меншим….Вчимо їх, щоб любили одне одного, не ображали”, – каже жінка.

На обід – 7 літрів борщу

Галина Цілей каже, що діти інколи їй допомагають по господарству. Наприклад, старші дівчатка люблять випікати. А вареники ліплять усі разом.

“На обід варимо, в середньому, літрів сім борщу…Загалом у дітей різні смаки, буває, що й перебирають – хтось любить бульйон, хтось щось інше просить приготувати. На сніданок, зазвичай, молочна каша”, – каже жінка.

Багатодітна мати також додає, що люди інколи не розуміють, чому в них стільки дітей, проте подружжя не звертає на це уваги.

Нагадаємо, що 16 грудня у Галини народився 9-ий синочок. У пологовому відділенні зауважують, що до багатодітної мами вже звикли.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі