НТА > НОВИНИ > Війна > На один наш постріл лунають 20 ворожих. Боєць Легіону Свобода про пекло Сєвєродонецька

На один наш постріл лунають 20 ворожих. Боєць Легіону Свобода про пекло Сєвєродонецька

Нове озброєння частково вже надходить на східний фронт, але його ще катастрофічно не достатньо

1506

У Сєвєродонецьку тривають бої. Ворог наступає з різних сторін, з різних флангів. Почав використовувати тактику, до якої вдавався в Рубіжному – зрівнювати  із землею все, що можна. Артилерією, прямою наводкою танків. Створюють пекло. Стріляють в кожну будівлю, де теоретично може бути українська вогнева точка.

Так описав у прямому ефірі проєкту “Говорить Великий Львівбоєць Легіону Свобода Нацгвардії України Володимир Назаренко, який зараз перебуває у Сєвєродонецьку.

“На щастя, українські бійці тримаються, не відступили на жоден метр. Хоча є велика проблема – відсутність паритету артилерії з ворогом.  На один наш постріл – 20 ворожих пострілів з артилерії. Вони не точні, не прицільні, але кількість рано чи пізно переходить у якість”, – розповів він.

За його словами, нове озброєння частково вже надходить на східний фронт, але його ще катастрофічно не достатньо.

“Хоча скажу, що прибуття кожного нового засобу відчувається. Він кидає плюсик на нашу шальку терезів. Це справді високотехнологічне озброєння. Наприклад, контрбатарейні системи. Але нема ще такої кількості… Це стосується і боєприпасів…”, – каже Назаренко.

Сьогодні українські сили змушені постійно маневрувати, змінювати позиції, маскувати їх. Оборона має абсолютно динамічний характер і  щодня вдається перемелювати наступальний потенціал ворога.

“Сєвєродонецьк – це важливий плацдарм для переходу у контрнаступ, бо він по іншу сторону Сіверського Дінця. І якщо ми його втримаємо, не доведеться потім іти на штурм. Але ситуація дуже важка через загрозу можливого оточення. Я свого часу виходив із оточення в Дебальцево, тому чудово зараз бачу ці ризики.  Я дуже сподіваюся, що все командування розуміє ці виклики і вживають всі необхідні дії, щоб не повторилася трагедія 2015 року”, – наголосив Володимир Назаренко.

Нагадаємо, що вже тривало ворог працює над тим, щоб оточити українські війська в районі Сєвєродонецька і Лисичанська. Свої наступи здійснює при потужній вогневій підтримці авіації та артилерії.

У вечірньому зведенні за 26 травня Генштаб ЗСУ повідомив, що на Сєвєродонецькому напрямку противник вів наступ на Сєвєродонецьк і Борівське. Успіху не має. Є частковий успіх поблизу Устинівки. Для порушення логістичного сполучення та недопущення маневру наших військ завдає ударів по мостових переправах.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі