НТА > НОВИНИ > Спорт > На Олімпіаді в Пекіні роздають презервативи. Більшість із них – «кінг-сайз»

На Олімпіаді в Пекіні роздають презервативи. Більшість із них – «кінг-сайз»

Презервативи стали неодмінним атрибутом олімпіад, розпочинаючи з 1988-го року

471

Організатори Олімпійських ігор у Пекіні роздають презервативи учасникам Ігор, незважаючи на антикоронавірусні правила.

Про це повідомив Reuters. Журналісти агенції, які заселилися в готель у провінції Гуйчжоу, виявили у номерах по 5 презервативів, які упаковані у різнокольорові барвисті конверти із зображенням китайського ліхтарика.

При цьому переважна більшість гумових виробів великого розміру – на упакуваннях вказано «кінґ-сайз». Кількість презервативів, які планують роздати на Олімпіаді, не уточнюють.

«Усі департаменти, пов’язані з Олімпійськими іграми, у відповідний час безкоштовно надаватимуть запропоновану кількість презервативів людям, які зареєструвалися в «замкненій системі регулювання», – зазначили організатори Ігор-2022.

При цьому на Олімпіаді в Пекіні діятимуть правила, за якими спортсмени зобов’язані зберігати соціальну дистанцію у 2 метри. До того ж, фізичні контакти між учасниками й обслуговувальним персоналом змагань, згідно з рекомендаціями, варто звести до мінімуму, зокрема, заборонені рукостискання й обійми.

Презервативи розпочали видавати учасникам Олімпійських ігор 1988-го року – в рамках інформування людей про ВІЛ і СНІД. Відтоді Міжнародний олімпійський комітет погодився продовжити таку акцію, яка, зрештою, триває дотепер.

Зимова Олімпіада пройде у Пекіні з 4-го до 20-го лютого 2022-го року. На турнірі розіграють 109 комплектів медалей.

Нагадаємо, що олімпійські старти в Китаї включатимуть у себе змагання в 15-ти дисциплінах. Збірна України у складі 45-ти спортсменів візьме участь у рекордних для себе 12-ти видах спорту.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"